Kategórie
Kurzy aktuálne

VYSTUPUJ S ODVAHOU

Kurz je určený pre tých/tie, ktorí chcú nadobudnúť istotu pri prednášaní a vystupovaní pred inými ľuďmi. A taktiež pre tých, ktorí/é by chceli, aby ich príbeh bolo počuť a vedeli ho podať presvedčivým a autentickým spôsobom.

06. apríl – I. časť , 25. Máj 2024 – II. časť

V prvej časti sa účastníci naučia, ako si vo vypätých situáciach na pódiu uchovať prítomnosť a svoj priestor. Ako pracovať s hlasom, s dychom a ako tieto techniky využiť pri rozprávaní Vášho príbehu.

V druhej časti prenikneme do tajov pútavého rozprávania, vytvorenia zmysluplnej prednášky a dotkneme sa aj toho, ako profesionálne odpovedať na otázky.

O trénerke:

Anna Smetanová (PhD) prednášala na viac ako 70 offline a online konferenciách, workshopoch. Je pozvanou rečníčkou na festivaly, konferencie a kongresy. Je herečkou i trénerkou improvizačného divadla Playback. V ponúkanom kurze spája teóriu a prax a hravou formou Vás podporuje v budovaní odvahy vystupovať.
Viac informácií nájdete: www.nature-reconnection.eu


Organizácia a prihlasovanie:

Dva celodenné kurzy (I. a II. časť) sa konajú 06.04.2024 a 25.05.2024 prezenčne v priestoroch ŽiTo v SÝPKE v Moravskom Lieskovom. Trvajú od 10:00-16:00, vrátane prestávky na obed (v cene organizačných nákladov). Príspevok na organizačné náklady je 70 €. Práca a expertíza trénerky je ocenená zvlášť dobrovoľným darom.
Prihlasovanie je možné najneskôr do 2. marca 2024 emailom na edu@zitovsypke.sk

Daruj kurz ako darček:

Ak hľadáte unikátny darček, je možné zakúpiť Darčekový poukaz na kurz zaslaním požiadavky formou emailu.


Image by master1305 on Freepik